Listopad 2012

obrázky

29. listopadu 2012 v 19:48

Jak vybrat perfektně padnoucí DŽÍNY!

28. listopadu 2012 v 16:48

Džíny jsou klasika, se kterou se toho dá hodně vyhrát, ale také hodně pokazit! Poradíme vám, jaké se hodí k vašemu typu postavy.

Džíny se nosí a nosit nepřestanou, a už proto byste si i vy měla vlastnit alespoň dvoje perfektně padnoucí džíny. To bývá někdy problém. Ačkoliv každý módní řetěz vám nabízí několik typů, někdy vám nemusí sedět na zadečky, jindy plandají kolem stehen, či jsou příliš dlouhé. Než půjdete nakupovat tento stavební kámen šatníku, zamyslete se nejdříve, jestli nosíte nejraději ke kalhotám tenisky, široký, či jehlový podpatek, či jaká část těla je vám při nákupu kalhot nejvíce neobtíž. I tyto zdánlivé detaily vám předem pomohou vybrat džíny, ve kterých se budete cítit skvěle a budou sedět i vašemu stylu a postavě.

Který typ vám padne?
Pokud mají džíny slušet, musí perfektně padnout. Takže se nikde nesmí zařezávat, či půlit faldíky na bocích!

Bokovky
Tento typ střihu prospěje postavám typu jablko i hruška. Díky sníženému pasu totiž opticky prodlužují a zeštíhlují trup, čož se hodí jak klučičím postavám, tak širším bokům, které opticky vyváží. Jen si dejte pozor na obliny, které by mohly vylézat nad džínami. Bokovky musí kolem boků opravdu sedět a nebýt o číslo menší.

Roury
Rovné džíny krásně prodlouží nohy, proto jsou vyhledávaným artiklem především pro ženy menšího vzrůstu. Můžete k nim vzít jak tenisky, tak boty na podpatku, opět by měl být podpatek spíše mohutnější.

Se zvýšeným pasem
Prodlužují neuvěřitelně nohy, ale také vám mohou pořádně "rozplácnout" zadek. Proto sluší spíše štíhlejším postavám, než ženám s bujnými křivky.

Do zvonu
Retro střihy frčí tuto sezónu v plném proudu a zvonáče nejsou výjimkou. Střih, který je upnutější na stehnech, ale postupně se od kolene rozšiřuje, sluší všem postavám, protože dokáže vykouzlit štíhlejší siluetu. Hodí se k nim jednoznačně spíše podpatky, a to buď 3irší rovné nebo v podobě jehlanu.

Skinny
Úzké džíny, kterým se také říká cigára, sluší především drobným postavám. Je v nich totiž vidět každé deka navíc, což většina z nás nepotřebuje. Pokud patříte však k těm, co mají nohy jako laňka, neváhejte šik skinny džíny nosit. Dobře k nim jde pánský styl, tedy pánské mokasíny, nebo polobotky. S podpatky by tyto obepínající kalhoty působily až příliš prvoplánově.

Na co si dát pozor?
Zvýšenou pozornost věnujte tomu, jak ve vybraných džínech vypadá váš zadeček. Přece jenom na něm určitě spočine nejedno mužské oko. Jednoduché pravidlo kapes vám s rozhodováním pomůže. Každému zadečku sluší jiný tvar kapes, obecně ale platí, že čím větší kapsy, tím menší zadeček vypadá. Pokud tedy neoplýváte dokonalým pozadím, raději se vyhněte variantě bez kapes.
Zkuste si v džínech dřepnout. Pokud vám vyleze půlka hýždí, na kalhoty zapomeňte. Uštědřila byste si s nimi jen ostudu! Prádlo nesmí vykukovat za žádných okolností!

Barevnost
Základní jsou světle a tmavě modré, které se hodí i na neoficiální večírky a s podpatkem působí elegantnějším dojmem. Naopak světlejší modrá si notuje s bílou a dalšími světlými barvami - vytvářejí ležérní a tolik muži obdivovanou kombinaci.

Pokud hledáte něco extra nebojte se letos sáhnout po nevšedních barvách (khaki, žlutá, švestková,okrová, či šedivá).
Móda - 7


Kvalitní spánek zlepší tvůj den

26. listopadu 2012 v 19:21
Špatný spánek
I když spánek je pro mnoho z nás samozřejmost, ne každý usíná bez problémů a ne každý se také vyspí. Jenomže kvalita spánku ovlivní i tvůj bdělý život.
Spánek je nedělitelnou součástí našeho života a ještě aby ne - podle statistik prospíme až čtvrtinu života, což určitě není zanedbatelný údaj. Když se dobře vyspíme, všechno nám jde hned lépe, lépe se nám pracuje, nejsme odpoledne unavení, jsme optimističtější... Prostě kvalita spánku celkově ovlivňuje celý náš den - ať už pozitivně, nebo negativně.

Jenomže i tak samozřejmá věc, jako je spánek, může někomu dělat problémy. Někdo má problém s usínáním, jiný se zase ráno cítí, jako kdyby vůbec nespal. Většinou jsou problémy se spánkem způsobeny špatnou spánkovou hygienou - to je problém hlavně u mladých lidí. Ale když máš snahu a vůli, dá se to změnit.

Kde spát?

Před spaním by sis měla vyvětrat místnost, ve které hodláš spát. Ve velkém teplu nebo ve vydýchaném vzduchu se rozhodně nespí dobře a můžeš mít buď problémy usnout, nebo se v průběhu noci budit.


Spánek


Je důležité, aby v místnosti byla tma. Není zrovna nejlepší nápad nechat si celou noc rozsvícenou lampičku nebo spát u televize. Ve tmě se totiž v našem těle vylučuje hormon melanin, který má vliv právě na to, jakou budeme mít náladu, jak se vyspíme a jak kvalitní spánek bude. Tento hormon se vylučuje i v průběhu dne, ale když je tma a člověk spí, podle odborníků je ho až 100x více. Proto je důležité spát v noci a ve tmě.
Kdy spát?

Pokud víš, že máš problémy usnout, raději nechoď spát odpoledne. Pokud chodíš do postele ve dvě odpoledne a vstáváš v pět, není potom divu, že máš v noci problém se spaním. Organismus prostě potřebuje určitý pravidelný režim, a když se vyspíš odpoledne, v noci se ti prostě nebude chtít spát. Proto je hodně důležité udělat si ze spaní pravidelný rituál.

Problém s usínáním mají i lidé, kteří jednou jdou spát ve tři ráno a další den chtějí usnout v deset večer. Pravidelnost je ve spaní hodně důležitá a je dobré zvyknout si na jeden konkrétní čas (plus minus hodina), kdy chodíš spát.

Před samotným spánkem


Vypít litry coly nebo kávy není před spánkem dobrý nápad. Stejně tak není dobrý nápad přejíst se k prasknutí, ale ani jít spát s kručícím žaludkem. Těsně před spánkem bys také neměla cvičit - uvolňují se tak totiž hormony, po kterých jsme více aktivní, nabuzení a nemůžeme usnout.


Špatný spánek


Pokud jsi zvyklá být celý den u počítače, vynech to aspoň večer. Na oči ti to neprospívá a je dobré si třeba hodinku před ulehnutím do postele číst oblíbenou knížku. Unaví ti to tak příjemně oči a hned se lépe usíná.

český slavík 2012

24. listopadu 2012 v 22:32
Všechny byly krásné :D :D
Lucie Bílá si vybrala šaty maskáčové barvy, které jí přinesly štěstí. Slavíka vyhrála.
Ivana Gottová a Karel Gott, který obdivoval její zelenou róbu.
Tomáš Plekanec a stříbrná Slavice Lucie Vondráčková.Tereza Kerndlová ukázala rajcovní rozparek.Václav Noid Bárta a Eliška Bučková.Modelka Pavlína Němcová měla opravdu sofistikovaný model.

oblečení

24. listopadu 2012 v 21:49
DOKONALOST


Copy

24. listopadu 2012 v 21:41

Movember v plném proudu: Jsou knírky pořád in?

24. listopadu 2012 v 21:26
Už několik měsíců jsou knírky na každém kroku. Knírek na prstenu či náhrdelníku, jako ozdoba tvých nehtů, nechybí samozřejmě ani na tvé trendy profilovce. Je ještě tahle mánie in?
Také jsi podlehla trendu knírků a pochlubila se aspoň na nějaký čas profilovkou s roztomiloučkým knírkem?
Ze začátku to bylo vtipné, ale jakmile se z toho stala vlna a začal to nosit a dělat každý, přešlo to v trapnost. Stejně jako gumáky, velké retro brýle a jiné módní výstřelky.

Vypadalo to, že knírkové mánii už pomalu odzvonilo, když ji listopad znovu probral k životu. Může za to tentokráte pozitivní kampaň Movember.
(Celosvětová kampaň Movember, jejímž symbolem je právě knír, má upozornit na závažnost onemocnění rakovinou prostaty. Sympatizanti projektu si tak během celého měsíce pěstují zajímavé variace knírů a šíří takto efektivně informovanost o závažnosti této choroby a o tom, jak moc je důležitá i u tohoto onemocnění prevence a včasné odhalení.)
Knírek frčí, buď movember girl - 71
Knírek frčí, buď movember girl - 33Knírek frčí, buď movember girl - 33Knírek frčí, buď movember girl - 33Knírek frčí, buď movember girl - 33Knírek frčí, buď movember girl - 33Knírek frčí, buď movember girl - 33

Pepito vzor

23. listopadu 2012 v 17:54

kabelky přes rameno

23. listopadu 2012 v 17:51
Červená osvěží outfit, hnědá se hodí ke všemu. Na foto (zleva): Topshop 1080 Kč, Charles Vögele 899 Kč; archiv firemPronikavě modrá nebo v pánském stylu! Na foto (zleva): Asos 1350 Kč, Esprit 2799 Kč; archiv firemČerná aktovka, nebo bledě modrá taška na bowling? Na foto (zleva): Zara 999 Kč, Lindex 799 Kč; archiv firemKrémová prošívaná i černá s motivem hadí kůže a kamínky. Na foto (zleva): Zara 999 Kč, Asos 660 Kč; archiv firemKlasika v černé nebo v pudrové. Na foto (zleva): Mango 699 Kč, Promod 925 Kč; archiv firemZářivě tyrkysová i něžně blankytná. Na foto (zleva): Zara 499 Kč, Asos 450 Kč; archiv firemDívčí růžová i nespoutaně oranžová. Na foto (zleva): H&M 399 Kč, Reserved (info o ceně v obchodě); archiv firemHořčicová nebo zářivě růžová. Na foto (zleva): Charles Vögele 599 Kč, s.Oliver 999 Kč; archiv firemMáte své oblíbené zvířátko? Na foto (zleva): H&M 599 Kč, Mango 549 Kč; archiv firemProšívaná, nebo s motivem hadí kůže? Na foto (zleva): Zara 799 Kč, H&M 799 Kč; archiv firem

kabelky

22. listopadu 2012 v 18:57
Funny kabelky ti rozzáří outfitFunny kabelky ti rozzáří outfitFunny kabelky ti rozzáří outfit - 6Funny kabelky ti rozzáří outfit - 6Funny kabelky ti rozzáří outfit - 6Funny kabelky ti rozzáří outfit - 6
Expensive chanel