Zimní look

2. listopadu 2012 v 18:04
Jak získat trendy zimní look? Sleduj nejžhavější triky v líčení.
Nová sezóna přináší žhavé hity také do oblasti dekorativní kosmetiky. Máme pro tebe užitečné tipy, jak získat trendy look tohoto podzimu a zimy.

Rozum a cit

První trend je zaměřený na výrazné plné rty, který citlivě transformuje look 20. let do nové romantické a velmi smyslné podoby. "Nejdůležitějším prvkem tohoto líčení je rtěnka, nejlépe v matné textuře a odstínu červené s kapkou oranžové," radí make-up artista prodejny INGLOT v Centru Chodov Barbora Bezděková. Oči jsou pouze jemně zvýrazněné, a to jen řasenkou nebo velmi měkce orámované, ideálně tmavohnědou tužkou.
Trendy zimní líčení - 4
Nejlépe ale budou vypadat zcela nenalíčené. Pleť musí působit maximálně přirozeným dojmem, a proto se tentokrát vyhni jakýmkoliv rozjasňovačům a pudrům. Dbej ale na to, aby byla barva pleti perfektně sjednocená!
Dokonalá struktura

Další look cílí na konturování a tvarování obličeje tmavými barvami, které dodají dostatečnou hloubku struktuře kostí. "Na rozdíl od minulé sezóny jsou všechny rozjasňující produkty přísně zakázány! Tento způsob konturování dodává pleti velice delikátně 'dutý a strašidelný', ale zároveň extrémně krásný vzhled, který nepůsobí mimozemsky," prozrazuje Bezděková. Proto si pořiď kvalitní, dostatečně tmavý a matný bronzer a podpoř s ním partie těsně pod tvářemi, na hranách nosu, kolem linie vlasů u spánků a na špičce brady.
Trendy zimní líčení - 5
Toulky po starožitnostech

Třetí z trendů se nechal inspirovat barvami starých skal, pouští, písků a zapadajícího slunce, ale také chladnými tóny kovů. "Teplé barvy, připomínající trhy s kořením, v kombinaci s odstíny industriálního betonu, grafitu či asfaltu prohloubí tvůj pohled," radí expertka značky INGLOT, jejíž sortiment zahrnuje přes 200 odstínů očních stínů, přes 300 odstínů laků na nehty a více než 150 odstínů rtěnek. Přichází nová éra kouřových očí zaplněná bohatými barvami, které nás obklopují v každodenním životě!
Trendy zimní líčení - 6
Mysli graficky

Stejně jako v předchozích sezónách, nesmí ani v této chybět nejklasičtější z prvků líčení očí - oční linka! Trendem letošního podzimu a zimy bude její co nejoriginálnější pojetí. Upusť tedy od čehokoli klasického, co se tvaru i barvy týče.


Trendy zimní líčení - 7
Do zimy vkroč s uhrančivými grafickými tvary, které se snoubí s nádechem faraonské doby. Ať už zvolíš uhlovou černou nebo zářivou blankytnou modř, tak nezapomeň, že nezbytné v této sezóně je se vymanit ze stereotypu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Expensive chanel