Leden 2013

Široký pásek můžeš nosit i ty

26. ledna 2013 v 20:46 | vampire girl IS
Široké opasky
Je super a je v módě, ale jak ho nosit, aby slušel i tobě? Poradíme ti.
Pásek je doplněk, který by měl stejně jako ostatní doplňky podtrhovat tvou krásu. Už dávno je totiž pryč doba, kdy pásky sloužili jen k tomu, aby držely kalhoty v oblasti boků. Navíc pásky mají tu super vlastnost, že dokáží změnit model, který jsi měla už stokrát na sobě, v něco naprosto nového a jedinečného. Pásky se nosí všude, jen ne v poutkách na kalhotech. Přepásat můžeš šaty, halenky, svetry, nebo dokonce bundy a kožichy.

Aktuálně jsou v módě opravdu široké pásky, a i když se to na první pohled nemusí zdát, sluší opravdu každé postavě. Důležité je vědět, jak na to. Jejich velká výhoda je totiž ta, že ti vytvoří postavu podobnou přesýpacím hodinám - zvýrázní ti prsa, udělá ti tenký pas a sexy zadeček. Když ho šikovně nasadíš, zakryje i nedostatky, například větší bříško.


Široké opasky
(Foto: isifa.com)


Pokud máš rovný pas, vezmi si volnou tuniku či top, přepásej opaskem a úžasná silueta je rázem na světě. Pozor si musíš dát v případě, že jsi malá nebo máš krátký trup. Nevhodně umístěný pásek by tě mohl opticky ještě víc zkrátit. Proto sáhni po pásku, který nebude tak široký a bude barevně podobný topu.

Máš bříško? Zakryj ho


I když bys možná chtěla mít postavu jako supermodelka, pod tričkem skrýváš bříško. No a? Když budeš mít svou postavu ráda a budeš se stylově oblékat, můžeš i ty být sexy.

Pásek umísti na střední část bříška (do oblasti žaludku), zvol strečové a elastické materiály. Hlavně sáhni po správné velikosti, pokud bude pásek malý a bude se ti zařezávat do špeků tak, že se ti nad i pod ním vytvoří tukové boule, hezkou postavu si určitě neuděláš. Vhodnými barvami jsou v tomto případě tmavé odstíny.

Pásek na pasem


Umístěním pásku výš než je pas, docílíš zajímavého modelu. Může to být sice trošku nepohodlné, ale pro krásu trpíme občas i hůř, že? Tento styl ti bude slušet, pokud ti sedí empírový střih. Jestli ovšem máš pár kilo navíc a větší bříško, tomuto modelu se vyhni. Vypadala bys totiž jako těhotná.


Široké opasky
(Foto: isifa.com)


Na bocích

S opaskem na bocích budeš trošku připomínat pistolnici, která nosí kolty proklatě nízko. Hodí se nejen ke kalhotům, ale i k halence či sukni a sedne ti, ať máš jakoukoliv postavu.
Neboj se netradičních kousků

Jak už jsme psali na začátku, pásky jsou dnes doplňky. Proto se neboj experimentovat a vyber si nějaký originální kousek, který má například zajímavou přezku, šněrovačku či vzor nebo je z netradičních materiálů.

oční linky

22. ledna 2013 v 19:50 | vampire girl IS
tak až si TAKHLE namaluji linky já,budu chtít aby mi říkali Picasso

Kolekce

22. ledna 2013 v 19:31 | vampire girl IS

New Yorker- Spring collection 2013

17. ledna 2013 v 17:13 | vampire girl IS

náušnice

17. ledna 2013 v 12:36 | vampire girl IS

nail polish

17. ledna 2013 v 12:30 | vampire girl IS

10. day - orange clothes

17. ledna 2013 v 12:27 | vampire girl IS
Milano Style Ladies Street Top Neon OrangeTenisky a botasky NikeMilano Style Ladies Decay Spring Hill Bikerpant Dress Pants OrangeOxbow Tunja Volley Boardshort OrangeNike Lady Just Do It Boyfriend T Shirt Orange

Prstýnky stříbrné

14. ledna 2013 v 12:33 | vampire girl IS

converse

14. ledna 2013 v 9:41 | vampire girl IS
jaká barva????

vesty

14. ledna 2013 v 9:35 | vampire girl IS
Expensive chanel