Únor 2013

blondýnka,brunetka nebo černovláska

28. února 2013 v 21:56 | vampire girl IS,doma.cz

Blondýnka nebo brunetka - 3
Blondýnka nebo brunetka - 3
Blondýnka nebo brunetka - 3
Blondýnka nebo brunetka - 3
Blondýnka nebo brunetka - 3
Blondýnka nebo brunetka - 3
Blondýnka nebo brunetka - 3

Pokud také neustále pochybujete o barvě vašich vlasů a váháte nad blond, poradíme vám nejdůležitější pravidla, podle kterých poznáte, že vám to bude jako blondýnce slušet.

1. Barva pleti - ta je rozhodující pro váš odstín. Pokud jste od přírody brunetka s olivovou pletí, a chcete vyzkoušet blond, doporučují se medové teplejší odstíny, např. stejně jako to nosila Cheryl Cole. Naopak studená platina, či popelavá blond bude slušet světlejší pleti a očím.

2. Existuje ještě jedna nápověda, jak poznat, zda vám sluší teplé, nebo studené barvy. Pokud vám sluší spíše stříbrný šátek, potom jste studený typ. Jestli je to naopak zlatá, ve které se cítíte dobře, vsaďte na teplejší odstíny.

3. Obočí, jeho hustota a barva, také napoví, zda vám blond bude slušet. Ideálně by barva obočí měla být až o dva až tři odstíny tmavší, než jsou vlasy. Máte-li obočí hodně světlé, zřejmě je blond pro vás tou správnou volbou, ale i u blonďaté nezapomínejte, že k výrazu tváře potřebujete obočí zvýraznit. Jinak hrozí, že budete působit příliš mrtvolně. Naopak příliš tmavé obočí a blond bije do očí. Není-li to záměr, mohou vaše vlasy působit jako laciná paruka.
4. U barvy očí to platí podobně, jako u barvy obočí. Jen si musíte dát pozor, abyste to nepřehnala se zesvětlovačem a nevypadala jak stěna. Nosí se spíše krémové barvy, a pro první blonďatou barvu je vždycky lepší si dojít ke kadeřnici, než si vlasy doma zničit peroxidem a pak je složitě napravovat v salónu.

5. V dobrém kadeřnictví vám nejen poradí, ale také vlasy přirozeně natónují. Aby barva vypadala opravdu přirozeně, neměla by působit jednolitě. U kořínků je i u přirozených blondýnek barva tmavší, než u konečků. Stejného efektu ale doma v koupelně jen těžko docílíte.

6. Blond dodá objem a hodí se tedy pro ženy s řidšími vlasy. Pokud máte méně vlasů, je pro vás blonďatá jasnou volbou. Melíry dokážou vykouzlit větší bohatost vlasů. U blond také není tak markantní, pokud prosvítá barva kůže, jako se tomu děje často u tmavých odstínů.

7. Blond omlazuje! Světlejší odstíny přirozeně omlazují, proto pokud potřebujete zjemnit rysy, ubrat několik let, zkuste medovou, nebo duhovou blond!


Co se nosilo na Oscarech 2013

28. února 2013 v 19:59 | vampire girl IS,krásná.cz
Móda na Oscarech
Móda na Oscarech
Móda na Oscarech
Móda na Oscarech
Móda na Oscarech
Móda na Oscarech
Móda na Oscarech
Móda na Oscarech

Style

27. února 2013 v 22:50 | vampire girl IS
ouuu,brutální líbí se mi úplně všechny

Black and White

27. února 2013 v 22:46 | vampire girl IS

Miley Cyrus

27. února 2013 v 22:42 | vampire girl IS
Mileyyy ,v jakém oblečení jí to sluší nejvíce??

šaty...

27. února 2013 v 22:39 | vampire girl IS
Tyhle šaty jsou podle mě úplně úžasné!!!!!

colour ...colour

27. února 2013 v 22:37 | vampire girl IS
wooow , tak to je pěkně ,,barevný,, obrázek

bílé šaty

27. února 2013 v 22:18 | vampire girl IS
Výběr bílých šatů,které se Vám líbí nejvíce??

Fashion

27. února 2013 v 22:14 | vampire girl IS
Tak co....první,druhý nebo třetí model :D :D :D

beautiful dress

26. února 2013 v 21:36 | vampire girl IS

Expensive chanel